Rieter

Print

Vítejte v Rieter CZ s.r.o

Společnost Rieter CZ s.r.o. se sídlem v Ústí nad Orlicí je součástí švýcarského koncernu Rieter, který je předním světovým výrobcem strojních zařízení a ucelených systémových řešení pro textilní průmysl.

Rieter CZ s.r.o. charakterizuje silný důraz na inovace, které jsou realizovány ve vlastním vývojovém centru. Dalšími charakteristickými rysy jsou zaměření na přesnou strojírenskou výrobu textilních strojů a strojírenských komponentů při použití moderních technologií a procesů, výrobu řídících elektro rozvaděčů a kabelových svazků.

Společnost klade důraz na  vysoký stupeň zákaznické orientace a budování dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky. Plná integrace do struktur koncernu Rieter, využití zahraničního know-how a zaměření na stabilní růst dávají Rieter CZ s.r.o. velmi dobrou perspektivu dalšího rozvoje.

Najděte zaměstnání v naší  nabídce volných míst

News

HIGHER PROFITABILITY WITH RIETER SYSTEMS

09.11.2016 - HIGHER PROFITABILITY WITH RIETER SYSTEMS

Rieter exhibits a wide range of innovations at ITME 2016 in Mumbai (India). As the world leader in compact technology, Rieter shows the K 42 compact spinning machine and the G 32... [více]

Rieter at ITMA Asia 2016

02.11.2016 - Rieter at ITMA Asia 2016

Respected Solutions for Spinning Synthetic Fibres and Blends [více]

Rieter at the ITMA Asia 2016 – Solutions for Spinning of Synthetic Fibres and Blends

15.09.2016 - Rieter at the ITMA Asia 2016 – Solutions for Spinning of Synthetic Fibres and Blends

At the ITMA Asia, Rieter is showing solutions for processing of synthetic staple fibres as well as machines of the latest generation, which are able to process all commonly used... [více]

Nabídka zaměstnání

Najděte zaměstnání v naší  nabídce volných míst